1 / 1
KOMODA ZA TV
5.000 МКД
Цената не е фиксна
19.04.2022 21:41

Петровец / Скопје

se prodava TV komoda boja venge
Dimenzii V/S/D 77/190/55

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075333292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам