1 / 12
Robland X31 Kombinirka - 5 operacii (Aspirator)
3.600 €
27.06.2022 12:39

Охрид / Охрид

Masinata e odlicna mnogu malku koristena
Belgisko proizvodstvo
5 operacii - cirkular abrihter diht freza dupcalka
Abrihter - Diht sirina 310 mm
3 elektromotori trofazni
Aspirator komplet so masinata originalen so priklucoci

Info: 075483024
075483024
075483024

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава / Можна е замена од:

Dime
Потврден огласувач
075483024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам