1 / 10
20ki 5x108 jaguar gumi 245 45 20 letni
1.500 €
04.07.2022 11:44

Тетово / Тетово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

20

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

245

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

20

5x108 r20 et17 za jaguar original so senzori
Gumi 245 45 20 letni pirelli 2020god skoro novi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам