1 / 2
Komoda NORDBY
9.000 МКД
18.04.2022 11:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova, neotpakuvana komoda Nordby so tri fioki od Jysk.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078 351 450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам