1 / 2
GRAFICKI KARTI ASUS 1080TI 11GB
450 €
12.08.2022 03:58

Гази Баба / Скопје

PRODAVAM 5 KARTI ASUS 1080TI 11GB CENA PO KARTA 450EU KARTITE SE TOP

NAPOMENA SAMO KARTI SE !!!

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

TALE
Потврден огласувач
075289898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам