1 / 7
NOVI RANCI SINGLE SWORD
2.400 МКД
25.08.2022 11:35

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI RANCI SINGLE SWORD
VRVEN KVALITET...
POGODNI ZA PLANINARENJE, KAMPING, IZLET, LOV, RIBOLOV, SPORT ITN.

075-248-405
075-248-405

CENA 2400 DEN.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Veljo
Потврден огласувач
071264065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам