1 / 7
SE PRODAVA ILI MENUVA
45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 17:38

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

115 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava ili menuva za druga nedviznost. Vikendicata e nova so imoten list za zemjata i objektot. Vikendicata se naogja vo Berovo Берово vo vikend naselbata berovsko ezero.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
078333111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам