1 / 12
Mercedes aktros MP3.2532 shlep so kran
1 €
08.06.2022 23:40

Сарај / Скопје

kamionot e vo odlicna sostojba
KRAN PM 22003
so 4 teleskopi
na 12 m diga 1300kg
2009 god so full oprema
avtomatik

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам