1 / 2
Се продава A1 Alpha 20+
5.000 €
14.04.2022 15:48

Пробиштип

Марка:

Друга марка

Модел:

A1 Alpha 20+

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Користен со маска,добро сочуван
Целосно исправен.
1 година гаранција.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
74602789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам