1 / 6
Orginal Mercedes
250 €
28.04.2022 03:42

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Flenite se skros pravi orginal Mercedes ne zavaruvani bez niedna grepka

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Andjelo
Потврден огласувач
070341401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам