1 / 2
Redmi 9
2.500 €
Цената е фиксна
13.04.2022 12:19

Пробиштип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi 9

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Исправна состојба.
Малце пукнат екран

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
74602789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам