1 / 2
Futrola za pistol
500 МКД
14.08.2022 17:46

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava futrola za pistol, dvostrana, pogodna za klasicno i skrieno nosenje.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078222158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам