1 / 1
SE PRODAVA NOV TV TESLA 31" ANDROID
11.000 МКД
01.06.2022 19:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Производ:

LCD

Големина:

81 cm (32 inch)

Se prodava nov Tesla Tv kupen neodamna od A1. Neodpakuvan. Android 32"

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Tomi
Потврден огласувач
070206409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам