1 / 6
Laptop 14"
4.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 18:42

Струмица / Струмица

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava laptop 14" so
- 4jadren procesor intel atom x5-z8350
- 4gb ram
-64gb ssd
- licenciran win 10 home
- polnac nema.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
075609664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам