1 / 1
OTKUP NA LAPTOP KUPUVAM NOVI I POLOVNI LAPTOPOVI LAPTOPI
6.006 МКД
29.06.2022 16:43

Аеродром / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Otkup na novi i polovni laptopi.

Novi, koristeni, ispravni i neispravni

Mozna e i zamena staro za novo.

Najpovolna isplata vednas.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

comtec
Потврден огласувач
070 832 336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам