1 / 1
racna freza
2.000 МКД
Цената е фиксна
13.12.2022 07:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

freza racna

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

nareznici

1300 МКД

co2 , mma 700 ampera

15000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам