1 / 1
hilta makit 2800w
7.000 МКД
Цената е фиксна
13.12.2022 07:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

hilta makita krsac 2800w

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

tester za akulmator

2000 МКД

Co2 800ampera

16500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам