1 / 1
tornador za hemisko
2.500 МКД
Цената е фиксна
05.12.2022 07:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

tornador

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

co2 kzubr 800ampera

16000 МКД

kolicka za alat

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам