1 / 9
PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 06:41

Пробиштип

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e vo odlicna vozna sostojba,registrirano може замена со моја доплата, за кеш убава ценап9

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам