1 / 12
Mavrovo vila Kira
100 €
01.07.2022 10:08

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen pogled kon ezeroto I planinata. Raspolaga so 3 spalni sobi,pogodna za 6 osobi.
Kontakt ; 071213981, 078222821

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Simona
Потврден огласувач
071213981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам