1 / 11
Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI
3.300 €
28.06.2022 15:39

Кочани / Кочани

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava
Seat Altea XL 1.9 TDI
TEHNICKI NAPRAVENO 4.2022
105ks
Kolata e uvezena od BG vo 2018 god
Ne e pominato povekje od 20.000km za 4 godini, otkako e kupena od BG
90% vo garaza otkako e kupena od BG
Zacuvana e, vo dobra sostojba.

***Ima opcija da se Carini od nasha strana na MK tabli***- Cenata ne e ista

CENATA E ZA NA BG TABLI

Za povekje informacii na
076 245 005 - Goshe
ili na Viber 0041 76 448 40 88

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goshe
Потврден огласувач
076245005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам