1 / 1
CELICNI BANDAZI 15ki
1.000 МКД
Цената е фиксна
23.06.2022 01:37

Пробиштип

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

4 Celicni Bandazi so ratkapni
15ki - 5x112
1000 den od bandaz !!!
Kontakt : 070 - 888 - 688

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Kici
Потврден огласувач
070888688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам