1 / 4
TV PLAZMA GRUNDIG SO KOPLET wifi RUTER SKORO NOV
160 €
29.06.2022 16:20

Чаир / Скопје

Марка:

Grundig

Производ:

Плазма

Големина:

107 cm (42 inch)

SE PRODAVA TV PLAZMA GRUNDIG SO KOPLET wifi RUTER moze i filmovi da se gledat so ruterot youtube i drugo SKORO NOV

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070488609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам