1 / 7
PRODAVAM OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 121kw
7.200 €
24.09.2022 23:13

Аеродром / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODAVAM OPEL ASTRA J Sport Tourier Proizvedeni 16.12 2011, FULL OPREMA:
*CENTRALNA SO DVA KLUCA;
*ABS
*BLUETOOTH
*GOVRORNI KOMANDI
* TEMPOMAT
*6BRZINI
*EL.PROZORI,EL RETROVIZORI
*KLIMATRONIK
REG. CELA GODINA MK TABLI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071306468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам