1 / 5
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA MADZARI
250 €
30.06.2022 11:36

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

85 m²

Se izdava DELOVEN PROSTOR 83m2 pogoden za kancelarija i dr namena

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

andreja
Потврден огласувач
078224470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам