1 / 2
Redmi Note 9
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.04.2022 07:33

Пробиштип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 9

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se Prodava Redmi Note 9✅
Bez Nikakov Problem!✅
Garancija! ✅
Plava Boja 3GB RAM 64GB ROM✅
Ponudete cena📩
Kontakt Viber 078413639

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefanija
Потврден огласувач
078413639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам