1 / 8
Metalni potpiraci DOKA
1 €
31.07.2022 18:48

Долнени / Прилеп

Prodavame razlicni dimenzii na Doka potpiraci
Glavi za razminuvanje na Doka gredi
Klucevi i tronogalki za punti
Metalni oplati za betonski zidovi,cokla
Razlicni dimenzii od 350cm do 550cm
Cena po dogovor na viber
0038670453633 sevgim
Samo na viber brojot za se sto ve interesira.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава / Можна е замена од:

Mustafa
Потврден огласувач
078568882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам