1 / 8
KRAN FASSI F 145
1 €
17.05.2022 00:37

Сарај / Скопје

sega uvezen kranot e vo perfektna sostojba
so 3 teleskopi
pogoden za otpad
2009 god

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам