1 / 2
Novi Sony DAT Digital Audio Tape DT-60 Kaseti
350 МКД
29.06.2022 11:31

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Kasetite se novi, i se neotpakuvani. Imam povekje. Cena za edna 350 den. Made in Japan.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам