1 / 5
Сошка за Пушки Soshka za Pushki
16.000 МКД
Цената е фиксна
29.06.2022 18:44

Босилово / Струмица

Продавам нова Сошка за Пушки донесена од Швајцарија! Капацитет за 3 пушки и 4-клуча! Вертикален простор под шкавчето е 120см. Значи вертикално собира пушка долга до 120сантима

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070556019 075468710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам