1 / 2
Farovi za bora
50 €
Цената е фиксна
31.05.2022 15:30

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Farovi za bora 1999 god cena 50€ za 2 ta fara 077 729 647 pozz

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам