1 / 2
Se prodava Philips 28'' televizor
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 11:12

Карпош / Скопје

Марка:

Philips

Производ:

CRT - Класични

Големина:

81 cm (32 inch)

Televizorot e 70cm ili 28''
Cenata ne e fiksna moze da se dogovorime.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077801804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам