1 / 12
CHEVROLET CRUZE 2.0 163KS 2011 GODINA
По Договор
5.450 €
Денес 13:54

Пробиштип

Марка:

Chevrolet

Модел:

Cruze

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Chevrolet cruze 2.0 163ks 2011 godina
Vo ekstra sostojba so realni km
Od oprema poseduva
ABS
AIRBAG
ESP
KLIMATRONIK
FABRICKO RADIO CD AUX
NAVIGACIJA
BORD KOMPJUTER
CRUSE CONTROL
-EL NA PROZORCI
-EL NA RETROVIZORI
MAGLENKI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
KOMANDI NA VOLAN
KOZEN VOLAN
NASLON ZA RAKA
ALUMINIUMSKI BANDASI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
071351979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам