Продажба на земјиште(парцела)
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2022 13:14

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Се продава парцела со земјиште во атарот на месноста Глобица,општина Пробиштип.Во непосредна близина на парцелата има река, канал за наводнување, родни дрва.
Погодно е за земјоделски дејности.А може да биде место за изградба на викендица.
Парцелата е со големина од 1606 м.к.
За подетални информации,
моб. 070 512 433

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Aleksandar Mihajlovski
Потврден огласувач
070512433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам