Туристички плац и земјиште
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2022 12:42

Пробиштип

Продавам плац и земјиште во месноста викана Глибица во близина на Злетовска река на плодно земјиште до каналот за вода и природен кладенец со чиста, со ореви, природни јаболка и круши и допир до пат каде има допир од две страни. Погодно за туристички објект или кука со многу добра положба во близина на Црквата во Глобица.Целиот плац и земјиште исклучително плодно каде проверено успева се и Тополи до горната граница до каналот. Површина 1606м2. Цена поволна по договор . Контакт Александар Михајловски 070512433...нема да погрешите

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Се продава од:

Aleksandar Mihajlovski
Потврден огласувач
070512433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам