1 / 4
Elektricna gitara Westone
7.000 МКД
Денес 12:02

Велес / Велес

Elektrichna gitara Westone kako od salon, svirena malku po doma. Germanska girata ekstra kvalitet cena ekstra 8000 denari. PRAKJAM PO BRZA PRATKA. 076-455-675 !!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Muzika
Потврден огласувач
078817076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам