1 / 8
Se prodavaat novi sandaci za pceli
1.900 МКД
23.06.2022 06:11

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavame novi sandaci za pceli, cena bez ramki 1 900 denari.
Prodavame i poedinecno klapaci, zbegovi, podnjaci, i ramki, a mozna e i zamena za pceli.
Telefon za kontakt: 072 748 784; 078 323 225

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Jonce
Потврден огласувач
078323225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам