1 / 1
GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition
300 €
Цената е фиксна
01.11.2022 09:44

Гази Баба / Скопје

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez nikakvi zamerki.
071346968 Marko

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
071346968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам