1 / 3
Ipad air 32 gb
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2022 17:20

Гази Баба / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Se prodava ipad air 32 gb socuvan , nikogas ne otvaran sve e fabricki na nego.
Potrebna e nova baterija(ne drzi)
Doaga so originalen polnac i kutija
Info na tel 070217189
Moze zamena za ipad air ili pro( ponova generacija) so moja doplata

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

kiril
Потврден огласувач
072751707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам