1 / 2
Ventilator cooler za Acer Aspire 5742 5741 5551 5733 5736
200 МКД
22.03.2022 18:29

Битола / Битола

Cooler nov za Acer Aspire 5742 5253 5253G 5336 5741 5551 5733 5733Z 5736.
Poracan e po greska .
200 den

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Tomas
Потврден огласувач
075 560 298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам