1 / 1
Шишање и бањање на мачки и кучиња,поволно!
По Договор
29.07.2022 11:13

Аеродром / Скопје

Шишање и бањање на кучиња и мачки,,чистење на болви и крлежи, по потреба со седација(доколку се агресивни,преглед на уши и кожа!
Тел за закажување 070284155

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

XXXXX
Потврден огласувач
070284155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам