se prodavava xiaomi mi 10t lite 5G kako nov
15.000 €
16.05.2022 07:19

Пробиштип

Марка:

Xiaomi

Модел:

MI 10T lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

xiaomi mi 10t lite 5G kako nov bez tragi na koristenje. cenata za kes e 15000den. moze zamena samo za skuter. Za zamena e 18000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077720260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам