1 / 3
Kumko Јапонски 235 60 17 3000денари
3.000 МКД
07.06.2022 16:19

Аеродром / Скопје

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

235

Висина:

60

Дијаметар:

17

Се продаваат гуми Кумко Јапонски all sessions(за сите годишни времиња)
Гумите се со солидна шара не се лепени.
Цена 3000ден
Контакт 070384664

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078230043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам