1 / 1
Intel Pentium T3200 2.0GHz
100 МКД
Цената е фиксна
18.03.2022 21:37

Бутел / Скопје

Исправен Intel Pentium T3200 2.0GHz, Сокет PGA478, BGA479

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

kom
Потврден огласувач
078257783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам