1 / 11
Ford Focus 1.6tdci 109ks
3.200 €
12.05.2022 08:52

Пробиштип

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba
Registrirana do 18.03.2023
Redovno servisirana i odrzuvana

Od oprema poseduva
KLIMATRONIK
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA SO KOMANDI
- SENZOR ZA DOZD
- 4X ELEKTRICNI PROZORCI
- FABRICNO CD-MP3 RADIO
- 16BANDAZI SO LETNI GUNI
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- SVETLA ZA MAGLA
- SERVO
- ISOFIX SEDISTA
-GREACI NA PREDNA SOFERSAJMNA
- PREDEN NASLON ZA RAKA
Poveke info na 078601062 Ivan
Moze zamena za gradska benzin kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078601062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам