1 / 9
FORD TRANZIT COURIER 1.5TDCI 2015 GODINA
1 €
Денес 13:55

Пробиштип

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford tranzit courier 1.5tdci 75ks 2015 godina
Uvezena od italija
Plateni davacki do registracija
Menuvac 5 stepen + R
Oprema
Kontroli na volan
Parking sensori
Klima
Elektrika na prozori
Kozen volan
Bord kompjuter
Servo volan
Hologenki napred, nazad
Podesuvanje na volan po visina
Alarm
Centralna brava
Radio usb
Tel 071 800 389

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
071351979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам