1 / 12
JAGUAR S-TYPE
По Договор
19.06.2022 09:17

Карпош / Скопје

Марка:

Jaguar

Модел:

S-Type

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

153 kw / 208 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Jaguar so full oprema registriran do 31.03 kontakt telefon 071575414

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Naim
Потврден огласувач
072262423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам