1 / 5
HRANA ZA KUCHINJA Pileshko meso so koski
50 МКД
05.12.2022 19:37

Гази Баба / Скопје

Smrznato pileshko meso so koski za KUCHINJA.
Mesoto e svezo VO ROK NA TRAENJE. pakuvano vo paketi so tezina od 7 do 11kg
VAZNO!!!! Ne pushtam po Kargo...
Kontakt 075 701 867 Jagoda

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 527 889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам