1 / 6
Huawei Mate 20 Pro
190 €
17.05.2022 00:24

Кочани / Кочани

Марка:

Huawei

Модел:

Mate 20 Pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Huawei Mate 20 Pro
vo odlicn sostojba
Polnac i slusalki se vkluceni so nego
Povekje info na Viber 0041764484088

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Goshe
Потврден огласувач
076245005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам