1 / 12
Нови канцеларии во Центар кај Соборна црква!
По Договор
29.05.2022 11:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

110 m²

Агенција издава канцелариски простор во Центар кај Соборна црква, нов , на 5ти и 6ти кат. Се работи за 110 м2 на 5ти, или 110 м2 на 6ти кат и плус користење на голема тераса отворена на кат. Канцелариите можат и да се поделат на помали, по 57 м2 во зависност од потребите. Се издаваат и наместени, но може и празни.
Тел 070791952

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Агенција за недвижности
Потврден огласувач
070791952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам